Шановні колеги !

Раді вітати Вас на нашому сайті, присвяченому найновішим зварювальним технологіям та сучасному обладнанню для зварювання. Ми вирішимо всі Ваші проблеми щодо організації, автоматизації, механізації та модернізації виробничих процесів зварювання. Накопичений нами науково-технічний потенціал, на основі багаторічного колосального (більше 60 років!) практичного досвіду розвитку зварювальних процесів, дозволить вирішити поставлені завдання – при найкращому співвідношенні ціна/якості порівняно зі світовими аналогами.

 Директор ДП “ДКТБ ІЕЗ ім. Є.О Патона НАНУ”

Генадій Володимирович Жук

Тел.: (+38044)-200-5524, e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

  


 

emblema2022ukr


Державне підприємство “Дослідне конструкторсько-технологічне бюро Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України”(ДП “ДКТБ ІЕЗ ім. Є.О Патона НАНУ”)

один із визнаних лідерів

у галузі розробки технологічних процесів зварювання, зварювального обладнання та конструкторсько-технічної документації.

Наш девіз – якість, гідна професіоналів!

Наш коник - нестандартне обладнання для вирішення реальних завдань.

у всіх галузях виробництва та ремонту в будь-яких експлуатаційних умовах.

Наше підприємство протягом більш ніж 60 років займається розробкою та виробництвом професійного зварювального обладнання для металургійних та машинобудівних заводів, будівельних фірм, різних виробничих операцій.


УВАГА!

З початком військової агресії Росії проти України, наші колеги знайшли контакти підприємства Nachtsichttechnik Jahnke та налагодили співпрацю з купівлі та постачання продукції цього підприємства в Україну для передачі військовослужбовцям збройних сил та спеціальних підрозділів України.

ДП «ДКТБ ІЕЗ ім. Є.О.Патона НАН України» є підприємством, що займається розробкою технологій та конструюванням обладнання для різних галузей промисловості. В умовах Російської агресії наше підприємство активно займається розробкою технологій та конструкцій для оперативного вирішення проблем оборони країни. Крім цього, ми займаємося адаптацією та навчанням персоналу для роботи з обладнанням закордонних постачальників. Зокрема, ми проводимо навчання операторів, знаходимо рішення для оптимізації використання оптичних приладів підприємства Nachtsichttechnik Jahnke.

Ми взяли на себе відповідальність за успішне застосування цих приладів у збройних силах України.

Всі отримані нами прилади пройшли випробування виключно у бойових умовах. Висновки фахівців, які працювали з цими приладами – найпозитивніші. Без перебільшення, ці прилади рятують життя наших воїнів та активно допомагають досягти єдиної мети – ПЕРЕМОГИ !

А зараз докладніше:

– 16 тепловізорів JAHNKE THERMAL II. Всі прилади працюють безвідмовно, якість отриманої інформації не викликає жодних проблем. Можливість налаштування необхідних інформативних параметрів у меню та зміни їх в залежності від конкретних умов дуже полегшують виконання бойових завдань. Окремо слід зазначити можливість роботи з мобільними пристроями через Wi-Fi, що забезпечує організацію дистанційного спостереження за територією без ризику ураження оператора. Із застосуванням додаткових джерел живлення (power bank) стеження за супротивником проводиться цілодобово.

- прилад нічного бачення DJ8 NSV з ІЧ лампою. У роботі лише один прилад, але відгуки військових є максимально позитивними. Єдине, що ми не використовуємо - інфрачервону лампу, але це робиться для попередження демаскування оператора.

- прилад нічного бачення DJ-8 1x25, який використовується разом із кріпленням на голову. Досить ефективний на невеликих дистанціях і за наявності незначного світла та у сутінках.

- оптичний приціл Jahnke Noctis 1-6x28 передано нами до снайперського підрозділу. За бажанням військових, є можливість приєднання до нього насадки нічного бачення.

jahnke 1 jahnke 4
jahnke 3 jahnke 5


ДП ДКТБ ІЕЗ ім. Є.О.Патона висловлює надію на продовження плідної співпраці з Nachtsichttechnik Jahnke і у свою чергу гарантує максимально оперативне постачання обладнання до військових підрозділів що перебувають у зоні активних бойових дій, і дуже потребують сучасних високотехнологічних оптичних приладів.

Замовити обладнання або послуги Основні послуги, що надаються ДКТБ з організації зварювального виробництва:

 • розробка, проектування, виготовлення, ремонт, налагодження та сервісне обслуговування зварювального обладнання: зварювальних автоматів, напівавтоматів, джерел зварювального струму та ін. за умовами Замовника;
 • виготовлення зварювальних та наплавних матеріалів (порошкового дроту та стрічки, електродів для підводного зварювання та різання);
 • надання технічної допомоги при зварюванні прогонових будов великих мостів через великі річки, приварювання шпильок, гнучких анкерів на об'єктах, що будуються методом дуго-контактного, ударного і термітного зварювання;
 • виготовлення оребрених плоскувальних труб для теплосистем, економайзерів та систем кондиціювання;
 • обстеження підприємств з видачою рекомендацій щодо підвищення технічного рівня та зварювального обладнання;
 • розробка проектно-технологічних рішень щодо оптимального розміщення зварювального обладнання в цехах та виконання техніко-економічного обґрунтування впровадження нового обладнання зварювання;
 • розробка технічної документації нестандартного складально-зварювального обладнання та засобів механізації зварювання;
 • авторський супровід під час виготовлення та впровадження зварювального обладнання та технологій з усіх видів зварювання;
 • навчання персоналу замовника роботі на новоствореному та серійному зварювальному обладнанні, в тому числі військового призначення. 

Замовити послуги

 


Основні види продукції для зварювального виробництва:

 • проектування технологічних процесів зварювання та зварювального обладнання;
 • виготовлення зварювальних автоматів та напівавтоматів за всіма технологіями зварювання;
 • виготовлення наплавного обладнання та матеріалів (дроту та стрічки) для автоматичного наплавлення.

З рештою розробок можна ознайомитися Тут

Замовити виготовлення зварювального обладнання


Участь у програмі Євросоюзу "Горизонт 2020"

У жовтні 2018 року ДКТБ ІЕЗ підписав Грантову угоду з Комісією Євросоюзу "Горизонт 2020" у програмі Марії Складовської-Кюрі за проектом "H2020-MSCA-RISE-2018: Research and Innovation Staff Exchange". Проект спрямований на просування міжнародного співробітництва у суміжних галузях промисловості шляхом обміну досвідом та інноваціями. У рамках програми створено Міжнародний консорціум у складі університетів та підприємств із 8 країн, до якого увійшов ДКТБ ІЕЗ. Основний напрямок роботи – дослідження процесів при зварюванні подвійних (дупклесних) нержавіючих сталей – Duplex stainless steel (DSS). Проект стартував у 2019 році та розрахований на 4 роки. В рамках цього проекту до нас вже приїжджали вчені з Польського університету POLITECHNIKA SLASKA, а наші співробітники були у відрядженні в Ліверпульському університеті LIVERPOOL JOHN MOORES UNIVERSITY (координатор проекту). Після закінчення воєнних дій ми плануємо відродити співпрацю з нашими зарубіжними колегами.


Наші розробки

Напівавтомат ПШ-161 типу "Нептун"

для дугового підводного зварювання "мокрим" способом у обмежених умовах, з застосування нової технології імпульсної подачі зварювального дроту зі зворотним зв'язком по струму.

Унікальні технології та обладнання для підводного зварювання - дозволяють здійснювати роботи у будь-яку пору року, в т.ч. під льодом, при підвищеному тиску та інших ускладнюючих факторах.

 

psh160-152200

Докладніше


Автоматична установка УД-682

для зварювання листів великої товщини (титанових) з магнітним керуванням

Призначена для зварювання листових тіл методом TIG - у вузький зазор, з магнітним керуванням дугою - дозволяє повністю автоматизувати процес електродугового зварювання металевих листів високої твердості та великої товщини - за унікальною технологією - методом автоматичного стеження за положенням зварювального електрода за допомогою спеціального пристрою - дугового сенсора.

 

ud682

Докладніше


Установка по оперенню плоскоовальних труб

енергозберігаюча технологія підвищення ефективності

теплообмінної поверхні

Інноваційний проект, розроблений спільно з НТУУ “Київський Політехнічний Інститут” - вперше у світовій практиці - енергозберігаюча технологія підвищення ефективності теплообмінної поверхні плоскоовальних труб з привареними ребрами (методом контактного зварювання).

 

ecomayzer 40

ploskovalniye-trubi

 

Докладніше


Виробництво та встановлення деталей та конструкцій,

що знижують навантаження

Приварювання шпильок відноситься до способів зварювання плавленням, який полягає в швидкому (близько 1 секунди) з'єднанні болтів, штифтів, стрижнів тощо діаметром 3-25 мм з основним металом на великих струмах від 200 до 2500 А, значення яких вибирається відповідно до діаметра шпильки.

 

zhuk-3

 

Докладніше

 


Навчально-атестаційний центр

Навчально-атестаційний центр для навчання зварників повністю відповідає сучасним вимогам до навчального процесу і є єдиним комплексом новітніх навчально-методичних та технічних засобів, що дозволяють у стислий термін і з дуже високою ефективністю готувати фахівців з електродугового зварювання та техніки безпеки виконання зварювальних робіт.

1 3d class

 Докладніше

 


ДКТБ ІЕЗ в 2019 р. був розроблений НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ ДСТУ EN ISO 15012-4 "Охорона здоров’я та безпека у зварюванні та споріднених процесах. УСТАТКОВАННЯ ДЛЯ УЛОВЛЮВАННЯ ТА ВІДОКРЕМЛЕННЯ ДИМУ ВІД ЗВАРЮВАННЯ. Частина 4: Загальні вимоги" (EN ISO 15012-4:2016, IDT; ISO 15012-4:2016, IDT)  

  ознайомитись 

standart en isp 15012


Наші зварювальні технології та обладнання для зварювання використовуються на великих промислових підприємствах по всьому світу - у суднобудуванні, машинобудуванні, на металургійних комбінатах та заводах металоконструкцій, в атомній енергетиці, при зведенні мостів, на великих об'єктах цивільного та промислового будівництва, під час прокладання газо- та нафтопроводів, а також при здійсненні різноманітних ремонтних та відновлювальних робіт. Наше зварювальне обладнання здатне надійно працювати на суші, у космосі та під водою, за стандартних та особливих умовах роботи, у важкодоступних місцях, у механізованому та автоматизованому режимі зварювання.

 


sertif psh160 2

Розроблене на підприємстві обладнання захищено Патентами, гарантується їх повна авторська чистота.

На все обладнання видаються Сертифікати якості ДКТБ ІЕЗ. На готову продукцію випускаються Сертифікати відповідності Державної системи сертифікації УкрСЕПРО.

Ми вирішимо всі Ваші проблеми з організації, автоматизації, механізації та модернізації виробничих процесів електрозварювання - найбільш раціональним чином, у найкоротші терміни, із залученням всього науково-технічного потенціалу, що є у нас, на основі колосального накопиченого практичного досвіду, при найкращому співвідношенні ціни/якості порівняно зі світовими аналогами.

 

Пропонуємо Вам співпрацю як в якості Інвестора розробки нових технологій зварювальних процесів та організації виробництва готової продукції на основі прогресивних технологій зварювання та як Замовник відповідного комплексу зварювального обладнання.

 


Зв'язатися з нами можна за телефонами в Контактах

Будемо вдячні за пропозиції та зауваження щодо контенту сайту, які Ви можете надіслати на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або пишіть на нашу поштову адресу: 03150, Україна, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 15, корп. 7

 

 


   Оборудование, производство и промышленность Доски объявлений DeloNetСварочное и газопламенное оборудование от НТЦ Промавтосварка

  Rambler's Top100